Zakopane z przewodnikiem

 
Zapraszam na wyjątkową przygodę zwiedzania Zakopanego z doświadczonym przewodnikiem tatrzańskim! Przeniosę Cię w czasie i przestrzeni, byś mógł poznać najciekawsze zakątki tego urokliwego zimowego kurortu w Polsce.

Rozpoczniesz swoją podróż od Gubałówki, najlepszego punktu widokowego na Kotlinę Zakopiańską i na Tatry. Przed Tobą niesamowite widoki, które zapierają dech w piersiach.

Następnie, przenieś się do najstarszej ulicy Zakopanego, gdzie poczujesz wyjątkowy klimat tego miejsca. Kontynuując naszą wyprawę, odwiedzimy Cmentarz Zasłużonych - jedną z najważniejszych polskich nekropolii, gdzie spoczywają wielcy polscy artyści i twórcy.

Nie może zabraknąć także wizyty w Zespole Skoczni Narciarskich - najważniejszym pucharowym obiekcie zimowym w Polsce. Poczujesz ducha sportowej rywalizacji i historii skoków narciarskich.

Ostatnim punktem naszej wyprawy będzie Kaplica w Jaszczurówce - perła Stylu Zakopiańskiego. Zachwycisz się pięknem i unikalnym stylem tego zabytkowego miejsca.

Jako przewodnik tatrzański opowiem Ci fascynujące historie, legendarne opowieści góralskie oraz najnowsze plotki, które krążą po Zakopanem. To będzie niezapomniane doświadczenie, które na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Nie zwlekaj, odkryj piękno Zakopanego w towarzystwie przewodnika tatrzańskiego. Czekam na Ciebie!
 
  • Gubałówka – najlepszy punkt widokowy na Kotlinę Zakopiańską i na Tatry
  • najstarsza ulica Zakopanego
  • Cmentarz Zasłużonych – jedna z najważniejszych polskich nekropolii
  • Zespół Skoczni – najważniejszy pucharowy obiekt zimowy w Polsce
  • Kaplica w Jaszczurówce – perła Stylu Zakopiańskiego
 
Trasa wycieczki z przewodnikiem: Zakopane – Kaplica w Jaszczurówce – Zespół Skoczni Narciarskich – Stary Kościółek – Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzyzku – Gubałówka (wjazd i zjazd) – Krupówki
 
Czas trwania: 3-4 godz.
 
Suma podejść/zejść: brak
 
Trudność: łatwa – głównie autokarem


Cena: od 700,-pln (cena uzależniona od terminu, czasu trwania wycieczki, liczby osób, warunków pogodowych, opcji językowej). 
 
Dopłata za każdą dodatkową godzinę powyżej 4 godzin: 100,-pln
 

Sprawdź pełny cennik usług przewodnickich

 
 
 
Przewodnik Zakopane
 Przewodnik Zakopane